Černé skládky #8802 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Miroslav   |   17. 7. 2019 (18:11) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Velká hromada oděvy nádobí igelitky, nad schodama po levé straně. Nejbližší lampa veřejného osvětlení má číslo 302630.

Reakce Čisté Trojky | 18. 7. 2019 (13:17)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Jedná se o osobní věci vystěhované paní, která byla na uvedeném místě. Věci si prý během víkendu odnese. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 26. 7. 2019 (10:37)

Uklizeno Čistou Trojkou.