Úklid ulic #8738 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Ondřej   |   8. 7. 2019 (20:04) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek z kontejnerů rozfoukaný po celé ulici.

Reakce Čisté Trojky | 9. 7. 2019 (11:06)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka