Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #8710 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Marcela   |   2. 7. 2019 (21:44) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, pod můstkem na stezku je bezdomovecký pelech. Děkuji za odklizení.

Reakce Čisté Trojky | 3. 7. 2019 (14:50)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli. Bohužel místo je obydleno, nemůžeme momentálně bez MP uklidit. Zkusíme se vrátit později.
Pavel, Čistá Trojka