Úklid ulic #8698 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Adam   |   1. 7. 2019 (09:12) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Oblečení, bordel - schody na Parukarku z Českobratrské

Reakce Čisté Trojky | 2. 7. 2019 (12:16)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Co jsme našli, jsme poklidili. Čista trojka