Psí exkrementy #8696 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): fluke   |   1. 7. 2019 (09:00) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

jedno před kadeřnictvím, druhé u rohu se sudomerskou.

Reakce Čisté Trojky | 1. 7. 2019 (14:56)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nenašli jsme. Poprosíme o fotografie.
Pavel, Čistá Trojka