Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #8678 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Lucie   |   28. 6. 2019 (13:13) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kopřivy, odpadky. Hlášeno 13.6. Nic se nezměnilo, jen kopřivy povyrostly a odpadků přibylo.

Reakce Čisté Trojky | 1. 7. 2019 (14:17)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka