Poškozený mobiliář #8574 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Petr   |   14. 6. 2019 (18:04) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vytrhnute lavicky na cyklotrase pod Vitkovem, ponicena dlazba pod lavickama. Mohu pozadat o predani pozadavku na uvedeni do puvodniho stavu kompetentnim osobam? Dekuji. Fotky jsou 14 dni stare, stav je ale prakticky stejny, jen obcas uzivatele lavicky trochu premisti... Btw, vsima si techto veci napriklad i Mestska policie HMP? Dost mi prijde, ze verejnost prostrednictvim apky Cista Trojka supluje praci MP. Diky za nazor.