Černé skládky #8573 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Václav   |   14. 6. 2019 (16:37) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Čtyři pneumatiky leží na chodníku.

Reakce Čisté Trojky | 14. 6. 2019 (16:57)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Budeme se mu věnovat následujicí pracovní týden. S pozdravem Čistá trojka