Úklid ulic #8572 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Michal   |   14. 6. 2019 (13:11) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nějaký pytle a povalená značka

Reakce Čisté Trojky | 14. 6. 2019 (16:57)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Budeme se mu věnovat následujicí pracovní týden. S pozdravem Čistá trojka