Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #8567 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   13. 6. 2019 (14:11) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, s obdivem sleduji výsledky akcí a programů MČ Praha 3. Vzhledem k tomu, že bych i já rád přispěl alespoň svoji aktivitou, dovoluji si navrhnout a požádat v rámci programu antigraffiti o vyčištění zdi mezi objekty Husitská 7 až 11 a dále zdí a podchodu na Tachovském náměstí. Myslím si, že zrevitalizovaná Husitská ulice s novými lavičkami si zaslouží čisté a pěkné okolí. Děkuji a prosím o zprávu. Martin

Vložil(a): Martin   |   13. 6. 2019 (14:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Posílám ještě foto zdi v Husitské ulici. Martin

Reakce Čisté Trojky | 13. 6. 2019 (14:51)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Antigraffiti program. Budeme Vás informovat.
Pavel, Čistá Trojka