Poškozený mobiliář #8562 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Kateřina   |   12. 6. 2019 (16:14) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

zábradlí před MŠ Jeseniova 98

Reakce Čisté Trojky | 13. 6. 2019 (10:52)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předali jsme na TSK k opravě.
Pavel, Čistá Trojka