Úklid ulic #8558 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Karel   |   12. 6. 2019 (10:44) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

prosíme o uklizení nepořádku pod schody před domem v ulici Roháčova 30. Hlášeno již minulý týden.

Reakce Čisté Trojky | 12. 6. 2019 (12:31)

Dobrý den,
děkujeme. Byli jsme tam také podruhé, ale pán je doma:-(
Pavel, Čistá Trojka