Úklid ulic #8522 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   7. 6. 2019 (11:35) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Použité oblečení na chodníku

Reakce Čisté Trojky | 7. 6. 2019 (13:58)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na vámi označeném místě jsme nepořádek nenalezli. Čistá trojka