Úklid ulic #8516 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petra   |   6. 6. 2019 (09:04) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,prosím o odklízení zlomeného kusu stromku v ulici Kališnická. Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 6. 6. 2019 (12:04)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Naložili jsme. Čistá trojka