Úklid ulic #8489 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   3. 6. 2019 (10:05) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neporadek-odpadky,matrace apod.

Reakce Čisté Trojky | 3. 6. 2019 (15:43)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Do uvedené lokality nelze momentálně autem zajet.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Petr   |   3. 6. 2019 (17:26) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dekuji za odpoved,mozna jiz pristi tyden 10.6. by tento usek mohl byt otevren.