Poškozený mobiliář #8448 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Ondrej   |   26. 5. 2019 (20:35) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dira na chodniku

Reakce Čisté Trojky | 27. 5. 2019 (10:50)

Dobrý den,
děkujeme za upozornění. Předáváme na TSK k opravě.
Pavel, Čistá Trojka