Další podněty Čisté Trojce #8434 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Pavel   |   24. 5. 2019 (11:48) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
nevím kdo má na starosti kontejnerová stání v ulici Za Žižkovskou vozovnou, u parku, ale stěny a dveře jsou tak zprohýbané, že nejdou zamykat.
Stejně tak nejsou ve zmíněném parku dlouhodobě čištěné kanály. Jsou zasypané listím.
Děkuji za nasměrování opravy a nápravy správnou cestou.

Reakce Čisté Trojky | 27. 5. 2019 (10:57)

Dobrý den,
děkujeme za upozornění. Předáme na příslušná místa.
Pavel, Čistá Trojka