Další podněty Čisté Trojce #8423 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   22. 5. 2019 (20:43) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nová díra v chodníku.

Reakce Čisté Trojky | 23. 5. 2019 (11:17)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předali jsme na TSK k opravě.
Pavel, Čistá Trojka