Další podněty Čisté Trojce #8418 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   22. 5. 2019 (08:41) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozpadajici se dlazdeni chodniku, Rohacova ulice, usek mezi Domazlickou a nam. Barikad.

Reakce Čisté Trojky | 22. 5. 2019 (11:02)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předali jsme na TSK k opravě chodníku.
Pavel, Čistá Trojka