Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #8368 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Ondrej   |   13. 5. 2019 (08:56) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

dobry den. Prosime o sundani igelitu z kioy v lucemburske 17. koukame na to primo z okna. dekujeme.

Reakce Čisté Trojky | 13. 5. 2019 (13:46)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Igelit je vysoko, tedy nemáme jak ho sundat. Z vašeho okna by to šlo? Jinak předáme info na MČ aby sundali aboristé při prořezu.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Ondrej   |   13. 5. 2019 (13:52) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

cca 5m daleko, takže pochybuji, prosím tedy o předání aboristům. Kromě toho tato lípa má obrovskou suchou větev, nad chodníkem, která by mohla padnout na vozy, potažmo na lidi. Děkujeme

velmi děkuji za vaši reakci.

Reakce Čisté Trojky | 14. 5. 2019 (10:30)

Dobrý den,
super, díky za info. Suchá větev je alespoň další důvod aby tam poslali aboristy.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Ondrej   |   14. 5. 2019 (10:33) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dekujeme.