Další podněty Čisté Trojce #8330 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jakub   |   3. 5. 2019 (18:52) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zoufaly stav chodniku Borivojova ulice mezi ulicemi Chvalova a Cajkovskeho viz fotografie. Toto prece vedeni radnice nemize myslet vazne. Opravuji se chodníky nekde na Jarove a v centralni casto Zizkova je to samy vymol. Zadam a jiste ne sam opravu chodniku-tedy polozeni noveho,nikoliv zoufale pokusy nalitim asfaltu mezi kostky. Dekuji

Reakce Čisté Trojky | 6. 5. 2019 (09:03)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Urgenci předáváme na TSK a MČ Praha 3.
Pavel, Čistá Trojka