Úklid ulic #8318 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Pot   |   2. 5. 2019 (14:56) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pohozené cigarety

Reakce Čisté Trojky | 2. 5. 2019 (15:19)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme ho zodpovědné organizaci DPP kteří zastávky uklízí.
Pavel, Čistá Trojka