Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #8305 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Filip   |   30. 4. 2019 (11:12) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

matrace a zbytky sedačky

Vložil(a): Filip   |   30. 4. 2019 (12:57) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, ještě jsou všude kolem exkrementy, patrně nejenom psí. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky | 30. 4. 2019 (17:01)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Budeme se mu věnovat v nasledujicích pracovníh dnech. S pozdravem Čistá trojka