Černé skládky #8299 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Robert   |   29. 4. 2019 (16:22) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opět jsou po obou stranách tramvajové trati na Krejcárek pod mostem homeless ubikace se spoustou kartonu a nepořádku. Prosím o opětovné řešení.

Reakce Čisté Trojky | 30. 4. 2019 (14:02)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Předáme k řešení na MČ Praha 3.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Robert   |   30. 4. 2019 (14:07) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji