Další podněty Čisté Trojce #8297 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Tomáš   |   28. 4. 2019 (17:54) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitá žulová dlažba

Reakce Čisté Trojky | 29. 4. 2019 (10:49)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Předáváme na TSK k opravě. Pavel, Čistá Trojka