Černé skládky #8280 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   25. 4. 2019 (20:17) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Skládka za garážemi

Reakce Čisté Trojky | 26. 4. 2019 (12:03)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Ověříme u MČ čí to je pozemek a po schválení začneme případně likvidovat.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 6. 5. 2019 (09:02)

Místo je obydleno. Bude řešit Městská policie. Až lidé místo opustí můžeme odklidit co zanechají.
Pavel, Čistá Trojka