Poškozený mobiliář #8254 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Michal   |   22. 4. 2019 (15:41) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

ohen v kosi

Reakce Čisté Trojky | 23. 4. 2019 (10:41)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáno na MČ Praha 3 k výměně koše.
Pavel, Čistá Trojka