Úklid ulic #8232 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Vlastimil   |   16. 4. 2019 (10:08) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V ulici Roháčová 25 a 27 stojí na chodníku dva stojany viz foto, které vadí chodcům. Prosím bylo by možné je odstranit? Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 16. 4. 2019 (12:48)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Těžké pneu v betonu sloužící jako stojany. Pěkné. Ale někdo to tam musel přivézt a k něčemu byli zřejmě potřeba. Není to vyloženě skládka ani odpad k vyhození do sběrného dvora...…….
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Vlastimil   |   16. 4. 2019 (15:11) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vážený pane Pavle. Děkuji za Vaši vyčerpávající odpověď a pomoc ve věci, Ani ve snu mě nenapadlo, že to tam někdo přivezl. Snažil jsem se na tuto skutečnost pouze upozornit s tím, že jsem očekával jejich odstranění.