Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #8214 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): V.   |   12. 4. 2019 (21:21) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Hromada ostrihanych větví

Reakce Čisté Trojky | 15. 4. 2019 (15:55)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Budeme tento týden řešit. Pavel, Čistá Trojka