Úklid ulic #8198 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jarmila   |   9. 4. 2019 (20:56) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím o úklid schodú od domu č.2662/1 ulice Pod Lipami do parku Židovské Pece kolem plotu VŠ kde je po zimě neuklizen posyp, kaminky, suché listí, piliny po nedávno pokáceném stromu a jiný odpad. Kdyby bylo možné zjednat nápravu, byla bych velmi ráda.

Reakce Čisté Trojky | 10. 4. 2019 (10:34)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na komplexní úklid Pražským službám.
Pavel, Čistá Trojka