Černé skládky #8184 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Vova   |   8. 4. 2019 (08:31) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Černá skládka desítek pneumatik.

Reakce Čisté Trojky | 9. 4. 2019 (11:41)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předali jsme na MČ, která vyzve majitele pozemku k odstranění.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 12. 4. 2019 (14:47)

Dobrý den,
na základě kontrolního šetření dne 12. 4. 2019 na pozemku parc. č. 1919/1 v k.ú. Vysočany, při ulici Na Balkáně, Praha 3, který je v soukromém vlastnictví, bylo zjištěno, že z pohledu platných právních předpisů, které jsou v kompetenci odboru ochrany životního prostředí, nedochází k žádnému porušení. Rozmístěné pneumatiky slouží jako pomůcky k výcviku ARMY RUN , který na této ploše probíhá.
S pozdravem
MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3