Veřejné osvětlení #8144 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): hynek   |   2. 4. 2019 (12:06) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den jak to vypadá ze sloupem před tescem nikdo se k tomu nemá z mhlp o nápravu.

Reakce Čisté Trojky | 2. 4. 2019 (12:52)

Dobrý den,
zatím se k tomu nakonec přihlásil tedy Magistrát, ale žádné resumé jak budou pokračovat dál, od nich zatím nemáme.
Pavel, Čistá Trojka