Černé skládky #8124 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jirka   |   29. 3. 2019 (13:54) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nepořádek na ulici, pravděpodobně po bezdomovcích

Reakce Čisté Trojky | 1. 4. 2019 (10:46)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Poklidili jsme