Černé skládky #8108 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Emailem nahlášeno   |   26. 3. 2019 (10:18) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek v zeleni u domu

Reakce Čisté Trojky | 26. 3. 2019 (11:52)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a poklidili. Čistá Trojka