Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #8084 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Darina   |   21. 3. 2019 (17:43) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad kolem popelnic

Reakce Čisté Trojky | 22. 3. 2019 (12:21)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme udělali kontrolu a doklidili.
Pavel, Čistá Trojka