Úklid ulic #8063 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   18. 3. 2019 (11:15) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na ulici

Reakce Čisté Trojky | 18. 3. 2019 (14:43)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Bylo poklizeno Čistá Trojka.