Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #8056 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Beáta   |   18. 3. 2019 (08:14) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opakovaný problém

Reakce Čisté Trojky | 18. 3. 2019 (11:43)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme zodpovědné firmě AVE k úklidu. Pavel, Čistá Trojka