Veřejné osvětlení #8028 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): hynek   |   13. 3. 2019 (13:36) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den píše vám to většina obyvatelů v okolí ohrady o starém nefunkčním sloupu který nesvítí asi 20 let, už u vás jste lidem odepispvali že je to v řešení ale výměna za nového sloupu veřejného osvětlení stále proběhla minulý týden paní s tesca odehnala děti aby tam nesahali že můžou dostat ránu. Chci aby to MČ řešila jako urgentní věc aby nedošlo k případnému zranění předem děkuji Janata

Reakce Čisté Trojky | 13. 3. 2019 (14:25)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme urgentně k řešení na MČ Praha 3.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 18. 3. 2019 (14:51)

Dobrý den,
předáno Technologiím hlavního města Prahy.
Pavel, Čistá Trojka