Úklid ulic #8012 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   11. 3. 2019 (19:59) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Po silném větru jsou v ulici Buchovcova nafoukany odpadky. Prosíme o jejich úklid.
Děkujeme!

Reakce Čisté Trojky | 12. 3. 2019 (11:02)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, předáváme ho ke komplexnímu úklidu Pražským službám. Pavel, Čistá Trojka