Úklid ulic #7978 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Minda   |   7. 3. 2019 (17:13) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Doupě bezdomovce, odpadky

Reakce Čisté Trojky | 8. 3. 2019 (09:38)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět doupě jsme poklidili. S pozdravem Čistá Trojka