Další podněty Čisté Trojce #7967 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): marek   |   6. 3. 2019 (11:28) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den jak řešíte situaci na umisťováních cedulí názvu ulic které jsem vám popisoval před dvou my týdny ?

Reakce Čisté Trojky | 6. 3. 2019 (12:12)

Dobrý den,
Váš podnět není vůbec v naší kompetenci řešit. Vaše návrhy jsme předali na Magistrát Hl. města Prahy. Ohledně cedulí s názvy ulic se musíte obrátit tam.
Pavel, Čistá Trojka