Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #7947 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Michaela   |   4. 3. 2019 (07:56) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na chodníku

Reakce Čisté Trojky | 4. 3. 2019 (10:44)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě je již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka