Další podněty Čisté Trojce #7906 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Kamila   |   27. 2. 2019 (10:36) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chodník před vchodem Malešická 2406/31 je zdevastovaný s řadou děr, chybějící dlažba se volně povaluje po chodníku. Hrozí nebezpečí zranění chodců, zejména za snížené viditelnosti. Vše bylo hlášeno již na podzim loňského roku na TSK. TSK však na opakované urgence o opravu chodníku nereaguje.

Reakce Čisté Trojky | 27. 2. 2019 (11:57)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nám nezbývá než opětovně urgovat u TSK.
Pavel, Čistá Trojka