Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #7817 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jiří   |   18. 2. 2019 (13:37) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U plastových kontejnerů na sběrný odpad se nevysvětlitelně vyskytl plechový nefunkční (prokorodovaný) kontejner, který tam dle mého názoru nepatří, je převrácený a jen kazí prostředí.

Reakce Čisté Trojky | 18. 2. 2019 (14:36)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Prověříme čí by mohl kontejner být.

Pavel, Čistá Trojka