Úklid ulic #7783 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Tereza   |   13. 2. 2019 (09:07) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím o radu na koho se obrátit pro odstranění veřejné šatní skříně. v ulici Zelenky-Hajského. Nejen že bývá oblečení rozházené všude kolem, ale nepořádek v místě se neustále stupňuje. Už ani nevím, kdy jsem šla kolem skříně domů a v místě byl pořádek. Bohužel už skříň dávno postrádá svůj smysl a jenom obyvatele kolem obtěžuje.

Reakce Čisté Trojky | 13. 2. 2019 (12:27)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět který jsme předali odboru ochrany životního prostředí, oddělení správy zeleně a komunikaci. O dalším postupu Vás budeme informovat po prověření stavu této šatní skříně odpovědnými pracovníky tohoto odboru. S pozdravem Čistá trojka