Další podněty Čisté Trojce #7781 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jana   |   13. 2. 2019 (07:51) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na rohu ulice je povolená dopravní značka.

Reakce Čisté Trojky | 13. 2. 2019 (13:58)

V řešení