Černé skládky #7673 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Čistá   |   25. 1. 2019 (10:59) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek. Po bezdomovci.

Reakce Čisté Trojky | 25. 1. 2019 (11:00)

Poklidime...

Reakce Čisté Trojky | 25. 1. 2019 (11:01)

Poklizeno Čistou Trojkou