Další podněty Čisté Trojce #7655 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Marie   |   22. 1. 2019 (16:45) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na zastávce MHD Vackov (římsa plná věcí)

Reakce Čisté Trojky | 23. 1. 2019 (10:56)

Děkujeme za podnět bylo poklizeno Čistou Trojkou.

Vložil(a): Marie   |   23. 1. 2019 (12:34) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji