Černé skládky #7599 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jaroslav   |   14. 1. 2019 (11:18) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, velký nepořádek kolem silnice. naproti benzínové pumpě. Mezi zaparkovanými auty.

Reakce Čisté Trojky | 14. 1. 2019 (14:41)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místo v tomto týdnu vyrazíme poklidit.
Pavel, Čistá Trojka