Úklid ulic #7592 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Markéta   |   14. 1. 2019 (08:39) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na ulici

Reakce Čisté Trojky | 14. 1. 2019 (09:25)

Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Předáváme na komplexní úklid ulice Pražským službám.
Pavel, Čistá Trojka